Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HAKKIMIZDA
DURUM ANALİZİ
İçinde bulunduğunuz durum ile ilgili olarak detaylı analiz.

HEDEFLER:  
Uygulanabilir ve ölçülebilir hedeflerin belirlenmesi. Var olan hedeflerin gerçeklik ve tatbik edilebilir oluşunun tespit ve teşhis edilmesi.

STRATEJİ GELİŞTİRME:  
Hedeflere ulaşmak için gerekli stratejilerin belirlenmesi , bunlara ilişkin planların yapılması.

AKSİYON PLANI / UYGULAMA:  
Kim, neyi, ne zaman yapacak? Detaylı raporlar ile stratejilerin takibi ve uygulanması

RAPORLAMA:
Detaylı performans raporlarının hazırlanması

PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ:  
Raporların analiz edilerek strateji ve taktiklerin yeniden değerlendirilmesi.
SONUÇ / SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK:  
Neticelerin incelenmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi için atılması gereken kurumsal adımların belirlenerek uzun vadeli planların yapılması.
Uluslararası bağlantılar ve stratejik işbirlikleri ile oluşturduğumuz geniş ağ sayesinde ; doğru zamanda doğru ürünlerin , pazarda doğru  konumlandırılması konusunda uzmanlaştık. Üreticilere ihtiyaç duydukları yeni ve etkin pazarların açılması konusunda yol gösteriyoruz. Türkiye pazarına giriş yapmak isteyen yabancı şirketlere yol gösterdiğimiz gibi , dünyaya açılmak isteyen Türk üreticilere de global pazarda ürünlerini tanıtabilecekleri ve satış yapabilecekleri alanlar açıyoruz.
Ürünleri pazarlıyoruz , şirketlerin dünyaya açılmasını sağlıyoruz. Üreticimiz artık sadece esas işi olan üretime odaklanıyor ve daha verimli daha kalitleli ürünler ortaya çıkartmak , ürün çeşitliliğini artırmak gibi temel işine odaklanıyor.
Gereksiz masraflar , sonuçsuz ve yüksek maliyetli yurtdışı gezileri , hatalı reklam harcamaları , gereksiz yüksek marketing bütçeleri...Bütün bunlara artık gerek kalmayacak.
Siz üretken olun ; ürünlerin pazarlanmasını bize bırakın. 
Size nasıl yapılması gerektiğini anlatmıyoruz!
Size akıl vermiyoruz!
Ürünlerinizi pazarlıyoruz. Gerçek satışa dönüşen reel , ölçülebilir sonuçlar...
Hedeflerinize ulaşmak için hemen arayın , size özel stratejileri geliştirelim...
Satışlarınız  hızlansın!

 

Ne yapıyoruz? Nasıl yapıyoruz?
 

Hakkımızda
 
Güzeloba Mah. Rauf Denktaş Bulv. No:25/201     07230 Muratpaşa-Antalya / TÜRKİYE
marketing çözümleri